Afterwork-koncert "Kreatywni kreatywnym"

Podczas koncertu "Kreatywni kreatywnym" Duo Sorores zaprezentuje barwny program składający się z utworów zadedykowanych duetowi przez kompozytorów z różnych zakątków świata. Koncert połączony będzie z krótkimi wywiadami z twórcami poszczególnych dzieł. W programie utwory następujących kompozytorów: Ingo Höricht (Niemcy), Ole Jørgensen (Dania), Werner Parecker (Niemcy), Rufas Sam (Indie), Dr. Man-Ching Yu Donald (Hongkong). Czwartek, 13. lipca 2023, godz. 19.00 Biblioteka Centralna Hamburga, Hühnerposten 1, 20097 Hamburg. Wstęp wolny

Kieler Woche

Duo Sorores - Paulina & Agata Pospieszny z towarzyszeniem Wernera Pareckera na organach wystąpi w ramach międzynarodowego wydarzenia Kieler Woche. Koncert pod tytułem "Wave of emotions" odbędzie się 11. września 2021 o godz. 19.30 w St. Nikolaus zu Kiel, Rathausstraße 5, 24103 Kiel. Wstęp wolny.

HAMBURGER SOLISTEN

W ramach cyklu koncertowego Hamburger Solisten, Duo Sorores zagra w przepięknej Miralles Saal. Koncert będzie transmitowany na żywo przez hamburską telewizję TIDE TV: Duo_Sorores_VielSaitige_Harmonie Wstęp na koncert za okazaniem aktualnego negatywnego testu na Covid-19, zaświadczenia o pełnym szczepieniu lub o statusie ozdrowieńca. Miralles Saal, Mittelweg 42, 20148 Hamburg. Niedziela 29. sierpnia 2021, godzina 17. Wstęp wolny.

NEUSTART KULTUR w Büsum

Kolejny koncert Duo Sorores z cyklu NEUSTART KULTUR odbędzie się w niedzielę, 27. czerwca o godzinie 17:00 w Büsum. Otto-Johanssen-Str. 31, 25761 Büsum. Wstęp wolny, rezerwacja biletów wymagana: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Zapraszamy na nasze koncerty!